Drukuj

   

Izrael - Góra objawień Pielgrzymka do Izraela - Szlakiem Biblijnym.
Państwo: Izrael
Transport: Samolot
Wylot: Katowice/Kraków/Warszawa/Poznań/Wrocław/Gdańsk/Bydgoszcz/Rzeszów
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Pielgrzymka, Wyjazd rodzinny
Wyżywienie: Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie: Hotel

 

PROGRAM:

1 dzień
POLSKA - TEL AVIV
Zbiórka na lotnisku, odprawa bagażowo - biletowa, wylot do Tel Avivu. Przylot do Tel Avivu w godzinach południowych. Transfer do Jaffy (najstarszego miasta w Izraelu), nawiedzenie kościoła Świętego Piotra. Przejazd do hotelu obiadokolacja i nocleg.

2 dzień
HEBRON - BETLEJEM
Śniadanie. Przejazd na Pole Pasterzy - miejsce gdzie Anioł Pasterzom obwieszcza nowinę o Narodzeniu Jezusa. Przejazd do sklepu z dewocjonaliami z możliwością zakupu pamiątek, sklep prowadzony jest od lat przez palestyńskich chrześcijan. Nawiedzenie Bazyliki Narodzenia Pańskiego - Grota Narodzenia. Wizyta w Kościele Świętej Katarzyny. Przejście do Groty Mlecznej - miejsca, gdzie najświętsza Maria Pana karmiąc Jezusa uroniła kroplę mleka i grota stała się cała biała. Po południu dzień w Hebronie. Wizyta w Synagodze. Grocie Patriarchów - miejscu gdzie pochowani są patriarchowie Abraham, Izaak, Jakub. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień
JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd na Górę Oliwną. Wizyta w Betfage - początek tradycyjnej procesji Niedzieli Palmowej. Kościół Pater Noster, gdzie znajdują się maloikowe tablice, upamiętniające modlitwę, którą Chrystus nas uczy - Ojcze Nasz. Przejście na pole widokowe na Górze Oliwnej. Zejście do kościoła Dominus Flevit - miejsca gdzie Pan zapłakał nad Jerozolimą. Wizyta w Ogrodzie Oliwnym - modlitwa Chrystusa w Getsemanii - w Ogrójcu. Przejazd na Syjon Chrześcijański, gdzie mieści się Wieczernik, Synagoga, Grób Króla Dawida. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień
JERYCHO - M. MARTWE
Śniadanie. Przejazd Doliną Jordanu. Po drodze pustynia Wadi Quelt, Jerycho - Źródło Elizeusza i sykomora Zacheusza. Postój pod sykomorą Zacheusza i na polu widokowym pod Górą Kuszenia, przejazd nad Morze Martwe (czas wolny na relaksacyjną kąpiel). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień
SEBASTA - NABLUS (SZCHEM) - KANA - NAZARET
Śniadanie. Przejazd do Sebasty - ruin miasta, chluby Heroda Wielkiego. Wizyta w Nablusie przy studni Jakubowej. Przejazd do Nazaretu - miasta, gdzie Jezus dorastał. Na koniec dnia wizyta w Kanie Galilejskiej - Sanktuarium Pierwszego Cudu Jezusa (odnowienie sakramentu małżeństwa). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień
TABOR - TYBERIADA - JORDAN - GALILEA - KAFARNAUM
Śniadanie. Transfer na Górę 8 Błogosławieństw - miejsce Kazania na Górze. Przejazd do Tabghi - miejsca gdzie Jezus rozmnożył chleb i ryby. Przejście do Kościoła Prymatu Świętego Piotra. Przejazd do Kafarnaum - miasta cudów Chrystusa. Przejazd nad Jez. Galilejskie po którym podróżować będziemy Łodzią Piotrową. Przerwa na tradycyjny lunch - Ryba Świętego Piotra (około 18 USD). Przejazd na Górę Przemienienia Pańskiego - wjazd na Górę Tabor. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

7 dzień
JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do Kościoła Świętej Anny. Przejście Drogi Krzyżowej. Modlitwa i zwiedzenie Bazyliki Grobu Pańskiego. Czas wolny na starym mieście. Wizyta pod Ścianą Płaczu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

8 dzień
TEL AVIV- POLSKA 
Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Polski.
 

CENA:
45 osób i więcej - 850 USD
40 osób - 44 osób - 880 USD
35 osób - 39 osób - 910 USD
30 osób i mniej - 950 USD


CENA ZAWIERA:
- Przelot lotem czarterowym
- Transport komfortowym autobusem na terenie
   Izraela (lotnicze siedzenia)
- 7 noclegów - Hotel 3*** w pok. 2, 3- os.
   (jedynki za dopłatą - 150 USD)
- Śniadania, obiadokolacje
- Ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
- Opieka duchowa Kapłana
- Przewodnik z jęz. polskim
- Zestaw nagłaśniający

CENA NIE ZAWIERA:
- Koszy realizacji programu: 100 USD
- Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
- Ubezpieczenia od chorób przewlekłych
-Obligatoryjna opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W PROGRAMIE.

Z uwagi na zmiany w cenach paliw oraz opłat lotniskowych, cena pielgrzymki może ulec zmianie.
Przy lotach czarterowych godziny przelotów mogą ulec zmianie

UWAGA!
Istniej możliwość uregulowania wpłaty w walucie PLN. Cenę USD należy przeliczyć według aktualnego kursu sprzedaży USD (http://www.ingbank.pl/kursy-walut).  

 

     
Terminy dla grup zorganizowanych ustalamy indywidualnie. od 850 USD NA ZAPYTANIE