Drukuj

 

Wakacje z Panem Bogiem - Pomorze

Państwo: Polska
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Pielgrzymka, Wyjazd rodzinny
Wyżywienie: Śniadania, obiady, kolacje
Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy 


PROGRAM

1 dzień
Zbiórka w umówionym miejscu. Przejazd w kierunku Ośrodka. Po drodze zwiedzanie Torunia - historia piernikowego miasta. Zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta: Brama Klasztorna, Krzywa Wieża, Rynek Staromiejski, Ratusz, pomnik Mikołaja Kopernika, kościół NMP, katedra Św. Janów, ruiny Zamku Krzyżackiego. Obiad. Muzeum Pierników Toruńskich. Zwiedzanie muzeum poprzedzają warsztaty na których możemy własnoręcznie uformować piernika. Następnie w krótkiej, lecz treściwej formie poznajemy z przewodnikiem historię wypiekania pierników. Po godzinie czekają na nas upieczone pierniki. Przejazd do Ośrodka. Kolacja i nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Warsztaty: Mężczyźni ze Starego Testamentu od Adama do Jana Chrzciciela. Warsztaty dla dorosłych: Budujemy silną rodzinę. Obiad. Czas na plażowanie. Kolacja. Msza święta na plaży. Nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Trójmiasta.
Zwiedzanie z przewodnikiem Gdańska: Główne Miasto, Ratusz, Rynek, Dwór Artusa, Kościół Mariacki (wew.), Długi Targ, Żuraw, Westerplatte. Dzielnica Oliwa: Archikatedra Trójcy Św. - zwiedzanie i koncert organowy. Sopot - spacer po molo. Msza Święta w kościele wybranym przez Duszpasterza Grupy. W przerwie zwiedzania - obiad. Powrót do ośrodka. Kolacja i nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Boskie Igrzyska: pajacyki, skakanki, przeciąganie liny, piłka. Zajęcia odbywają się miedzy rodzinami. Zespoły rodzice + dzieci wspólnie zdobywają punkty. Obiad. Odpoczynek nad jeziorem. Kolacja. Msza Święta na plaży. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Wyjazd do Malborka. Zwiedzanie Zamku: Szlak zamkowy, warownia nad Nogatem, Wał Plauena,  wschodnia panorama zespołu zamkowego, Brama Snycerska, przedzamcze, Karwan a także pozostałe ulokowane tam budynki. Imponujący przejazd bramny wprowadza zwiedzających na dziedziniec Zamku średniego, czyli do samego centrum władzy państwa zakonnego w Prusach. Po zapoznaniu się z architekturą tej części zamku, a zwłaszcza z bryłami Pałacu Wielkich Mistrzów i skrzydła zachodniego z ukrytym w nim Wielkim Refektarzem, goście pokonują kolejny przejazd, by znaleźć się w międzybramiu Zamku Wysokiego. Powrót do ośrodka. Czas wolny. Kolacja. Poduszkowe kino dla dzieci. Rodzice - czas na randkę - w różnych miejscach ośrodka zapraszamy rodziców na czas odpoczynku. (Jeśli na wakacjach jest oboje rodziców to forma romantycznej randki. Dla pozostałych rodziców wspólna biesiada). Nocleg.

6 dzień
Śniadanie. Msza Święta. Czas wolny dla rodzinny. Obiad. Po krótkim odpoczynku - biblijna gra terenowa. Zasada gry to spacer w grupach max 14 osobowych, które w czasie spaceru napotykają zadania. Na trasie drużyny znajdują koperty a w nich zadania - pytania biblijne oraz zadania fizyczne. Kolacja. Wspólne czytanie bajek - na poduszkach. Nocleg.

7 dzień
Śniadanie. Czas wolny dla rodzinny. Obiad. Czas wolny dla rodzinny. Kolacja - ognisko z kiełbaskami. Śpiewy.

8 dzień
Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną na miejsce zbiórki - w ramach decyzji klienta możliwe zwiedzanie - Perły Gotyku - Pelplińkiej Katedry.
 

Cena zawiera:
• transport autokarem,
• 7 noclegów w ośrodku wypoczynkowym, w pokojach 3-4 osobowych z łazienkami,
• wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje, 
• opieka pilota-przedstawiciela biura,
• opieka wychowawców, przewodników lokalnych, przewodników w zwiedzanych obiektach,
• ubezpieczenie NNW - Podatek VAT, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
• wszystkie bilety wstępów do zwiedzanych obiektów wg programu,

Cena nie zawiera:
• świadczeń niezawartych w cenie, wydatków własnych.


ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W PROGRAMIE.


 

 Cena zawiera:
• transport autokarem,
• 7 noclegów w ośrodku
wypoczynkowym, w pokojach
3-4 osobowych z łazienkami,
• wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje, 
• opieka pilota-przedstawiciela biura,
• opieka wychowawców, przewodników lokalnych, przewodników w zwiedzanych obiektach,
• ubezpieczenie NNW - Podatek VAT,
składka na Turystyczny Fundusz
Gwarancyjny,
• wszystkie bilety wstępów
do zwiedzanych obiektów wg programu,

Cena nie zawiera:
• świadczeń niezawartych w cenie, wydatków własnych.

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE
MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W PROGRAMIE.                                         

 

     
 Terminy ustalane indywidualnie Na zapytanie Na zapytanie