Kilka słów o nas

Biuro Podróży Santiago Tours działa na rynku turystycznym od 2010 roku. Pomimo młodego stażu biuro cieszy się zaufaniem, ciągle się rozwija, poszerzana jest lista sprawdzonych organizatorów turystycznych oraz zwiększana jest gama propozycji i ofert dla szerokiego rynku odbiorców.

 

Nasza działalność usługowa koncentruje się także na sprzedaży biletów lotniczych oraz pośrednictwie w sprzedaży ubezpieczeń przy wyjazdach zagranicznych. Każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowe kierunki podróży, jednocześnie rozwijając sprzedaż agencyjną na rzecz innych touroperatorów stanowiącą uzupełnienie oferty własnej.
Zaufało nam wielu Klientów, bowiem dewiza, którą się kierujemy to profesjonalizm w przygotowaniu imprez oraz wysoka jakość świadczonych usług połączona z bogatymi programami zwiedzania. 

 

Posiadamy Zezwolenie Organizatora Turystyki nr 468 wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego.
Zgodnie z wymogami ustawy o usługach turystycznych posiadamy gwarancję ubezpieczeniową UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. o numerze 1316805651 na podstawie Umowy Generalnej nr 13713.

 

Wybierając naszą ofertę gwarantujemy, iż będziecie Państwo podróżować komfortowymi autokarami oraz wypoczywać w atrakcyjnych miejscach, w hotelach o sprawdzonym standardzie za konkurencyjną cenę. Mamy nadzieję, że wśród naszych ofert znajdą Państwo interesujące propozycje.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jednocześnie życząc wielu niezapomnianych wrażeń.

 

Nasz zespół

Santiago Tours - Nasz zespół to nie tylko pracownicy biura, ale także nasi piloci, przewodnicy i wiele innych osób zaangażowanych w działalność firmy. Codziennie mają Państwo możliwość kontaktu z:

  • Eweliną Wijas
  • Magdaleną Borowską
  • Natalią Schwartz
  • Dianą Pęską
  • Aleksandrą Kassem
  • Wiktorią Leśniak
  • Markiem Widz

 

Proszę czekać ...